У Сумах попрощалися з захисниками України Андрієм Мойсеєнком та Сергієм Курилом, які загинули на Запоріжжі

Старшому солдату Андрієві Мойсеєнку було 48 років. Чоловік був гранатометником механізованого батальйону.

“Чоловік у мене на війні, тому я прийшла за нього попрощатися. Він був гарною людиною, відповідальною, завжди можна було до нього звернутися. Він був майстром зміни на “Хімпромі”. Чоловік до 2014 року працював там і був з ним в одній зміні”, — сказала знайома Андрія Мойсенка, Анна Шапаренко.

“Добра дитина була. Ну, вже не дитина, це з віком я почала говорити так. Така щира посмішка в нього була”, — загадала викладачка Андрія Мойсенка Антоніна Котенко.

50-річний солдат Сергій Курило служив номером обслуги механізованого батальйону. На війні був з перших днів.

“Він працював в котельні оператором. З першого дня пішов захищати країну. Він спочатку був у теробороні, а потім на контракт”, — розповів колега Сергія Курила Владислав Романов.

“Нормальний хлопець був, нічого поганого не можна сказати про нього. Тяжко, боляче. У батьків перший син теж загинув. Як вони все це перенесуть, важко сказати. Гинуть пацани. На біофабриці у нас працював деякий час, по молодості, потім не знаю, вони з дружиною стали жити в іншому районі”, — розповіла сусідка Сергія Курила Наталія Тарапак.

“Андрій та Сергій за покликом серця захищали свою державу в лавах ЗСУ. 1 серпня вірний військовій присязі Андрій Мойсеєнко загинув. 3 серпня в бою за нашу Батьківщину Сергій Курило загинув”, — повідомив офіцер Сумського міського центру комплектування та соціальної підтримки Руслан Флорчук.

Обох захисників поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища.

“Суспільне”