5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтерів

В Україні цей день можна вже зараховувати до списку національних свят. Адже зараз волонтерить майже кожен: хто гривнею, хто професійними вміннями, хто добрими справами, хто чим може.

Волонтерство і допомога ближньому завжди були в українців у крові. А повномасштабна війна лише підвищила рівень нашої самоорганізації, згуртувала довкола спільної мети.

Волонтери – це надзвичайні люди. Це супергерої, для котрих немає нічого неможливого. Вони можуть все: в найкоротші терміни дістати будь-що, за будь-яких обставин доставити будь-куди. Нині вони виступають потужними партнерами держави.

Саме завдяки волонтерам на Сумщині забезпечується чимало потреб наших військових. Завдяки добровольцям розбираються завали після ракетних влучань і ворожих обстрілів та відновлюються будівлі. Завдяки благодійникам збирається гуманітарна допомога. Завдяки небайдужим людям під час окупації ми доставляли життєво необхідні ліки, хліб, продовольство та інші важливі речі в окуповані міста і села, збирали дані про пересування ворожих колон, під обстрілами піклувалися про людей.

У волонтерстві немає великих чи малих справ. Будь-який вклад – безцінний. Дістати авто чи спорядження для військових, приготувати на фронт тисячі борщових наборів, сплести маскувальні сітки, теплі шкарпетки чи дитячий малюнок у підтримку захисників – все це йде від серця, у щирому прагненні підтримати наших воїнів і наблизити перемогу.

“Дякую всім українським і міжнародним волонтерам за неймовірну роботу і колосальну підтримку Сумщини та України.

Зі святом всіх причетних! Разом переможемо!”, – звернувся до волонтерів Дмитро Живицький.