5 травня на Сумщині стартує нова хвиля мобілізації

IMG_1650

Про це повідомив військовий комісар Сумського районного військового комісаріату, полковник Яків Вензик.

За його словами, 5 квітня вийшов указ Президента України про чергову призовну хвилю. З 5 травня по 30 червня буде здійснюватися набір на службу до Збройних сил України, Національної гвардії України та прикордонної служби. “Уже видане розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації про проведення чергового призову на території Сумського району, створена призивна та медичні комісії, затверджений їх склад. Попереднє завдання – 33 людини з Сумського району. Що стосується служби за контрактом, на другий квартал поточного року, попереднє завдання – 41 людина», – розповів Вензик.

Для тих, хто мріє захищати країну і стати військовим, додав військовий комісар, держава надає безліч можливостей для безкоштовного навчання у вишах України. «У даний час проходить набір кандидатів у ВНЗ. Усі курсанти, що вступили до ВНЗ навчаються за державні кошти, отримують безкоштовне проживання, харчування, речове забезпечення та інші пільги», – зазначив Вензик.

Такі можливості надають: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного; військова академія (м. Одеса); Харьківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба; військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікації (м. Полтава); Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.