6 пандусів для людей на візках обіцяє побудувати сумська влада

У Сумах багатоповерхівки, де живуть люди, що пересуваються на візках, за рахунок міського бюджету обладнають вхідними пандусами.
Роботи з облаштування пандуса у 4-му під’їзді б. № 1/1 по вул. Харківській почалися 20 червня. З’їзд облаштовується з фасаду будинку. Всередині він буде підходити до дверей квартири візочника, а зовні переходити в доріжку. За кілька днів приступлять до влаштування пандуса у б. № 25 по вул. Інтернаціоналістів.

Всього до титульного списку на поточний рік департамент інфраструктури міста включив 12 будинків за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 25; вул. Інтернаціоналістів, 65Б; вул. Харківська, 1/1; вул. Котляревського, 2/6; вул. СКД, 10; вул. Г. Кондратьєва, 144/2; вул. Івана Сірка, 15; вул. Івана Сірка, 33; вул. Пушкіна, 20; пр-т. М. Лушпи, 29; вул. Холодногірська, 31. У кожному будинку запланували зробити по пандусу, а в б. № 1/1 по вул. Харківській – два (1-й і 4-й під’їзди).

За словами заступника міського голови Альони Дмітрєвської, титульний список формували відповідно до звернень від городян з інвалідністю. На початок року таких було 13, всі ці адреси і врахували. У поточному році надійшло ще два звернення. Всього ж у Сумах мешкають 692 людини з інвалідністю, які пересуваються на кріслах-візках.

Директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко повідомив, що 13 березня департамент уклав договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво об’єктів житлово-комунального господарства: влаштування пандусів до житлового будинку за першими 6 адресами.

Що стосується б. № 65Б по вул. Інтернаціоналістів та № 10 по вул. СКД, де у процесі розробки проектно-кошторисної документації з’ясувалося, що обладнати пандус неможливо, тут опрацьовуються інші варіанти вирішення питання.

У поточному році, зазначив директор департаменту інфраструктури міста, буде розроблена проектно-кошторисна документація по всіх об’єктах, які внесені в титульний список. Пандусів буде побудовано шість. По трьох роботи будуть завершені до кінця липня або на початку серпня.

У минулому році по місту було зроблено сім вхідних пандусів: чотири – за кошти міського бюджету, три – за рахунок обслуговуючих організацій.

Джерело: dancor.sumy.ua