670 дітей пільгової категорії з Сумщини поїдуть на оздоровлення до таборів відпочинку

Діти пільгових категорій мають якісно відпочити та оздоровитися влітку. На цьому під час наради з головами РВА акцентував очільник Сумщини Володимир Артюх.

Як повідомили очільнику області директорка Департаменту соціального захисту Людмила Мусіяка та начальник служби у справах дітей Юрій Каліновський, у липні 10 дітей їдуть оздоровлюватись в Артек. Також днями буде від’їзд дітей області до США та Німеччини. Крім цього, 73 дитини пільгової категорії чекають на від’їзд до Польщі. Після погодження із воєводством, з яким ми маємо партнерські відносини, вони теж збиратимуться на відпочинок.

Заступниця голови Сумської ОВА Олена Бойко додала, що після внесення змін до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2023 рік за кошти обласного бюджету планують оздоровити 670 дітей в таборах відпочинку України, в тому числі і в дитячому таборі «Артек».

«Доручаю головам районів тримати питання оздоровлення дітей на своєму контролі. Проводжати наших діток на відпочинок і, зустрічаючи їх додому, обов’язково запитати про якість відпочинку. Адже кожна дитина має право на щасливе дитинство. І навіть в умовах воєнного часу наше завдання надати їй цю можливість», – наголосив Володимир Артюх.