85-річний дідусь із Середино-Будського району ненароком виростив 127 рослин маку

До працівників поліції постійно надходить інформація про незаконні посіви маку снодійного. Правоохоронці дізналися, що вони є на присадибній ділянці 85-річного дідуся з Середино-Будського району. Полісмени знищили 127  рослин маку.

Літній чоловік пояснив, що то самосій, а в силу похилого віку, а ні він, а ні його старенька дружина знищити одразу всі рослини не змогли, говорять, їх було значно більше.

PM830image001

У поле зору поліцейських потрапив також 59-річний житель Шостки, у якого  на городі було виявлено незаконну плантацію маку. Він разом із дружиною вирощував 542 рослини маку снодійного. За словами подружжя, восени вони сіяли кріп і, можливо, там були й зернята маку. Коли врожай почав сходити, думали скосити, а жінка вмовила чоловіка залишити рослини аби потім готувати пиріжки з маком.

PM374image002

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України, яка передбачає чималий штраф або навіть ув’язнення, зазначають у секторі комунікації ГУ НП у Сумській області.