9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Сьогодні, 9 травня, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни.


Українці під час цієї війни відзначилися своїм героїзмом, хоробрістю та самопожертвою на всіх фронтах та в усіх арміях Антигітлерівської коаліції та здійснили значний внесок у перемогу над нацизмом.
Зараз, як і 80 років тому, Україна воює з підступним агресором, але сьогодні це путінська . росія, яка так само посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, так само намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі, яка так само говорить про свою виключність у намаганні нав’язати власний світогляд іншим.
Історія Другої світової війни вчить нас, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом, боронячи те, що нам дороге.
Ми захищаємо свою землю від агресора-окупанта, що дає нам додаткових сил і право на відчайдушний спротив. Ми ніколи не були загарбниками, як нацисти чи рашисти, тому правда і сила на нашому боці.
Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Тож так само, як ми разом із всім цивілізованим світом перемогли нацизм у Другій світовій війні, зараз переможемо рашизм!
Слава Україні!