90 тисяч гривень застави: суд обрав запобіжний захід службовцю Сумського НВО Кирилу Мошкіну

Зарічний суд міста Суми 2 червня обрав запобіжний захід службовцю Сумського НВО Кирилу Мошкіну. За версією слідства, він брав участь у незаконному продажі майна підприємства, повідомляє пресслужба суду.

Суддя частково задовольнила клопотання слідчого і призначила заставу у вигляді 90,8 тисячі гривень. Протягом двох місяців для нього обмежили пересування, спілкування зі свідками та іншими підозрюваними.

Чоловіка підозрюють у причетності до незаконних оборудок із приміщенням готелю, який належав підприємству, та був проданий за заниженою ціною.

Раніше Кирило Мошкін про оголошену йому підозру сказав, що не визнає провини і вважає, що “все надумане”.

Що відомо:

  • За цією справою обвинувачують ще двох людей – приватну виконавицю Юлію Жованик та ексгендиректора Сумського НВО Володимира Лук’яненка.
  • Зарічний суд міста Суми 19 травня обрав запобіжний захід ексгендиректору Сумського НВО Володимиру Лук’яненку — заставу у сумі 20 млн грн.
  • 14 травня Зарічний районний суд міста Суми обрав запобіжний захід підозрюваній Юлії Жованик – заставу у 44 тис. 140 грн. Юлію Жованик слідство підозрює у тому, що саме вона є приватним виконавцем, який змінив дані про обтяження в Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Такі дії дозволили незаконно зняти арешт з готелю та продати його за низькою ціною.
  • Станом на 2021 рік Сумське науково-виробниче об’єднання – найбільший боржник по зарплаті в Україні.
  • Виконавча служба арештувала частину майна заводу і продає його через електронні торги.

Суспільне

Поділитися в соцмережах: