Аби перейменувати вулицю, у Краснопіллі провели цілий конкурс

Після підписання Краснопільським селищним головою розпорядження про перейменування вулиць було замовлено та виготовлено таблички з  новими назвами. Минулого тижня на колишній вулиці Воровського, а нині вулиці Семеренків, у святковій обстановці жителям вручили адресну табличку.

Цій події передувала клопітка робота депутата селищної ради по округу №23 Людмили Маслюк. Ще задовго до прийняття рішення вона оголосила конкурс серед жителів на кращу назву для своєї вулиці, яка б відповідала побажанням більшості. Обговорення проходило протягом місяця. Поступало безліч назв, які мали історичне підґрунтя, були й просто розважливі.

Жителька вулиці Євгенія Губар розповіла про першого забудовника Федора Семеренка, який є родоначальником славної сім’ї Семеренків, звідки вийшли прославлені спортсменки сестри Семеренки. На даний час у збудованому дідусем будинку проживає разом із чоловіком та двома дітками старша сестра Віти та Валі – Оксана. На жаль, Федір Семеренко вже пішов із життя, але першою криницею, ініціатором побудови якої він був разом зі своїми сусідами, жителі користуються й до нині.

Громада підтримала пропозицію Євгенії Губар назвати вулицю на честь відомої родини, тому жінка стала переможцем конкурсу. Від депутата селищної ради Людмили Маслюк вона отримала приз, повідомляє Краснопільська селищна рада.