Аграрії Сумщини можуть пройти бізнес-стажування у США

Закордонна практика триватиме  з 13 серпня до 03 вересня 2016 року. Анкети на конкурс приймаються до 29 квітня включно.

Для участі у Програмі стажування запрошуються агрохолдинги; агроасоціації; виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства; фермерські господарства (переробка або упаковка продукції рослинного і тваринного походження, в тому числі органічної продукції); виробники насіння і добрив; племінні господарства; компанії, що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування  сільськогосподарського призначення.

Мета програми – надати учасникам можливість ознайомитись з аграрною галуззю США, її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес-моделі.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: учасникам покриваються витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування, проживання.

У програмі будуть брати участь компанії з України, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Туркменістану.

Розгляд і відбір  кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників прийматиме Програма SАВІТ у Вашингтоні.

Вимоги до кандидатів: від 3 років досвіду на керівній посаді; керівна посада у своїй компанії. Володіння англійською мовою не є обов’язковим.

 

Більш детальну інформацію про Програму, можна отримати за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/aie-app-2016.doc