Акція “Хочу додому” допомогла 8 пухнастикам знайти господарів

Цими вихідними у центрі перетримки відбулася виставка-презентація тварин «Хочу додому», метою якої було прилаштування собак в сім’ї. Загалом за два дні заходу домашніми стали 8 собак.

Про це повідомило Сумське товариство захисту тварин.

«Відверто кажучи, ми не очікували таких результатів, адже акцію такого формату проводили вперше. То не знали, чи вийде. Ми не те що задоволені, а на сьомому небі від щастя! Дім знайшли собаки, які в притулку вже не перший місяць чекали на людей. Багато хто приходив не маючи на меті обрати друга додому, але залюбки брали на прогулянку собак, підтримали притулок подарунками та зарядили нас своїм теплом. Дуже приємно було бачити всіх вас!

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до організації та проведення насичених днів виставки. Окрема подяка партнерам -спонсорам , які забезпечили подарунковий корм для прилаштованих собак, яких забирали в сім’ї, – Save Pets of Ukraine ,CLUB 4 PAWS Kormotech LLC / ТОВ Кормотех.

Нагадуємо: якщо ви хочете взяти друга – не потрібно чекати тематичних подій. Ми завжди з радістю допоможемо підібрати пухнастого саме для вас!», — зазначають зоозахисники.