Анатолій Сагач спростовує всі обвинувачення на свою адресу

 Директор КП СМР «Міськводоканал» Анатолій Сагач на своїй сторінці у Facebook опублікував допис, в якому зазначає, що на нього чиниться політичний тиск, та спростовує інформацію про свою причетність до “хабарних” справ.
“Офіційно. Моя позиція щодо останніх заяв правоохоронців.
Я не один рік в політиці, депутат Сумської міської ради трьох скликань, голова фракції «Батьківщина».
На жаль, змушений констатувати, що останні зміни в політичному пасьянсі та політичні дивіденди для декого переважили закон. На жаль, до цього процесу долучились правоохоронці.
Прокоментую лише декілька позицій щодо їхніх заяв, а висновки робіть самі.
По-перше, жодної підозри особисто я не отримував.
Вчора ввечері, після закінчення робочого дня та за моєї відсутності на робочому місці, представники прокуратури лишили якісь листи в приміщенні сумського водоканалу. Наголошую, що ці папери офіційно я не отримував.
По-друге, щодо хабаря.
Жодна особа із тих, на які посилаються правоохоронці, не підтвердила цього факту. Наголошую – жодна.
Цей факт особисто я також категорично заперечую. Більше того, обвинувачення не надало жодного доказу, що мені взагалі було відомо про якийсь хабар, мені чи іншим особам.
Наступне, що мені інкримінують податківці – халатність та збитки підприємству.
Вдумайтеся в абсурдність цієї ситуації.
Мене, директора комунального підприємства, притягують до відповідальності за те, що я сплатив податки та фінансові санкції до держбюджету. Повна нісенітниця. Це мій обов‘язок, а не якась халатність.
По суті, кошти з бюджета міста Суми, яке є власником водоканалу, були направлені до державного бюджету. У чому тут збиток, якщо кошти направлені в бюджет, а не супротив їхнього цільового призначення?!
За такою аналогією можна визначити злочинцями всіх керівників, які наприклад, направляють кошти з держбюджету на співфінансування об‘єктів в місті Суми?!
Наостанок підкреслю – я абсолютно невинний в цих абсурдних підозрах. Упевнений, що незабаром суд виправдає мене за всіма підозрами.
Борітеся-поборете!”, – написав пан Анатолій.

Поділитися в соцмережах: