Ангіограф, що призначався для Сум, передали Шостці

Ангіограф, який мав бути встановлений у Центральній міській лікарні, передали Шостці. Про це стало відомо сьогодні, 12 липня, під час апаратної наради в мерії, передає Данкор.

За словами мера Сум, таке розпорядження наостанок перед звільненням підписав голова Сумської ОДА Василь Хома.

“Як одна людина може таке вирішувати, це ж державна програма? – дивувався мер. – Також він перерозподілив наші 50 млн грн на ремонт проспекту Лушпи, теж на Шостку”.

Як повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, відповідно до програми «Велике будівництво» з ремонту та оснащення приймальних відділень невідкладної допомоги в опорних лікарнях на Сумщину повинні бути поставлені ангіографи для всіх 7 опорних лікарень.

“Але в цьому році закуплений всього один, і він мав бути поставлений в нашу ЦМЛ, але ми отримали інформацію, що з огляду на те, що в північному регіоні в жодній лікарні немає ангіографа, НСЗУ вийшла з пропозицією до Міністерства охорони здоров’я зробити перерозподіл, і цей ангіограф вирішили направити саме в Шостку.

Чи будуть в наступному році закуплені ангіографи відповідно до цієї програми, невідомо. Ми підготували звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації, що той ангіограф, який є в нашій Центральній міській лікарні, його потужностей не вистачає у зв’язку з відкриттям нових відділень. Сподіваємося, що якось зможемо вплинути на цю ситуацію”, – говорить Олена Чумаченко.