Антимонопольний комітет України оштрафував низку підприємств

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України повідомляє: 

  • Оштрафовано ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» на загальну суму 109 800 грн. за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимоги Голови Антимонопольного комітету України у встановлені ним строки.
  • Оштрафовано ПрАТ «Медфарком-Центр» на загальну суму 324 000 грн. за вчинення трьох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимоги державного уповноваженого Антимонопольного комітету України.
  • Оштрафовано ТОВ «Авантаж 7» на 82 600 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України.
  • Оштрафовано ТОВ «Севент трейд груп» на 63 грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

Джерело: amc.gov.ua