Апеляційний суд визнав Мішеля Терещенка некорупціонером

25

Апеляційний суд скасував постанову про притягнення мера Глухова Мішеля Терещенка до адмінвідповідальності.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Мішеля Терещенка було притягнено судом першої інстанції до адмінвідповідальності через те, що посадовець, перебуваючи на посаді міського голови міста Глухова, в порушення ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив у десятиденний термін НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме про придбання в березні цього року автомобіля «Ford Fiesta» вартістю 385 320 гривень.

На посадовця було накладено штраф у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 гривень.

Не погоджуючись з таким рішенням Терещенко подав апеляційну скаргу. Він зазначав, що свою вину визнає повністю. Пояснював, що транспортний засіб придбав в кредит, а із власних коштів витратив на його купівлю трохи більше 79 тисяч гривень. Не розібравшись в вимогах законодавства, вважав, що до повної виплати кредитних коштів він не набув повного права власності, а тому немає підстав для складення електронної декларації. На даний час посадовець повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.

Розглянувши матеріали справи, апеляційний суд скаргу мера Глухова задовольнив, а постанову суду першої інстанції скасував, ухваливши нову, якою звільнив Мішеля Терещенка від адміністративної відповідальності та закрив провадження, обмежившись усним зауваженням. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.