Apple випустила iOS 12.3, tvOS 12.3, watchOS 5.2.1 і macOS 10.14.5

Відбувся публічний реліз iOS 12.3, WatchOS 5.2.1, MacOS Mojave 10.14.5 і tvOS 12.3. Apple TV третього покоління також отримали нову версію програмного забезпечення 7.3.

На iOS 12.3, tvOS 12.3 і Apple TV Software 7.3 з’явився новий телевізійний додаток, що вміщує в себе опцію Apple TV Channels, яка полегшує підписку на потокове відео.

Apple TV Channels вже підтримує HBO, Showtime, Stars, Cinemax, Epix, Smithsonian, Acorn TV і багато інших каналів. Згодом їх кількість значно зросте. У користувача з’явилася можливість зберігати контент для перегляду в офлайні. Оновлений ТВ-додаток вмішує в себе новий дизайн з персональними рекомендаціями і новий розділ для дітей. Восени відбудеться дебют сервісу Apple TV+, в якому можна буде переглядати фільми, серіали і шоу, зняті на замовлення Apple.

Також iOS 12.3 містить ряд поліпшень для Apple News +, Apple Music, Apple TV Remote, AirPlay 2 і CarPlay. Розробники виправили помилки, що були в попередніх версіях ОС, а також «підтягнули» продуктивність.

«IOS 12 пропонує покращення в області продуктивності та нові функції на iPhone і iPad. У додатку Фото представлені нові функції, які допоможуть вам і заново відкривати контент для себе, і ділитися фотографіями з Вашої медіатеки. Memoji – нові Animoji з розширеними можливостями налаштувань – зроблять Повідомлення більш виразними і цікавими. Екранний час допоможе вам і вашій родині краще контролювати і більш ефективно розпоряджатися часом, проведеним за пристроями. Ярлики Siri дозволяють швидше виконувати дії, надавши кожній програмі можливість працювати з Siri. Доповнена реальність стане ще більш захоплюючою, давши розробникам можливість створювати AR-середовища для багатьох користувачів. Нові функції конфіденційності допоможуть захистити вас від відстеження ваших дій в Інтернеті », – сказано в анотації до оновлення.

У watchOS 5.2.1 поліпшена функція ЕКГ. В оновленні macOS Mojave 10.14.5 виправлені помилки і підвищена стабільність програмного забезпечення. Додана підтримка AirPlay 2.

Наступного разу Apple представить нові версії операційних систем iOS 13, watchOS 6, tvOS 13 і macOS 10.15. Очікується, що це відбудеться на конференції WWDC.

Джерело: macdigger.ru