Автобуси чи “Рути”? Чи здійсниться бажання сумського мера?

Міський голова не бачить в майбутньому жовтих “Рут” на сумських дорогах. Під час апаратної наради Олександр Лисенко надав доручення щодо проведення конкурсу на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування без жовтих мікроавтобусів, пише sumypost.com.

За словами очільника міста, у наступному транспортному конкурсі серед приватних перевізників участь братимуть тільки автобуси.

“У нас в цьому році починається конкурс на перевезення серед приватних перевізників. Коли ми кажемо про комунальний транспорт, то ми проводимо конкурси згідно з графіком, але, я думаю, що конкурентів нашого комунального транспорту складно знайти. А от що стосується приватного – комунальний може конкурувати з ним. Я даю завдання: наступний конкурс у нас відбувається без участі того транспорту, який сьогодні рухається у перевізників. Це “Рути” – оці жовті мікроавтобуси. В наступному – автобуси. Тому, будь-ласка, оголошуйте, попереджайте. Якщо не буде заявок від приватного сектору, треба думати над забезпеченням міста комунальним транспортом”, – говорить Олександр Лисенко.

За словами Сергія Яковенка, начальника транспортного відділу, серед конкурсних пропозицій – маршрути №25 та 9. Їх приватні перевізники здійснювати відмовилися.  По маршруту №2 закінчується тендер договору.