Автомобіль-перевертень затримали на кордоні Сумщини

Учора ввечері у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону затримали автомобіль-порушник з подвійним комплектом номерних знаків.

Прикордонний патруль, який ніс службу неподалік від кордону на напрямку між російським населеним пунктом В’язове та українським Попівка, спостерігав рух транспортного засобу від лінії держрубежу в тил території України. Негайно висунувшись на вказаний напрямок, прикордонники  зупинили та затримали автомобіль ВАЗ-21099 під керуванням громадянина України.

Під час огляду автівки вартові кордону в багажному відділенні транспортного засобу виявили два комплекти номерних знаків, української та російської реєстрації, з яких останні відповідають свідоцтву про реєстрацію даного автомобіля. Чоловік зізнався правоохоронцям, що він незаконно перетнув російсько-український кордон автомобілем, про що свідчать виявлені відповідні ознаки порушення держрубежу на вказаному напрямку.

Наразі транспортний засіб доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. За незаконне перетинання державного кордону України 29-річному жителю прикордоння доведеться відповідати у суді.

ВАЗ_1

ВАЗ_2

ВАЗ_3