Автопарк “Шляхрембуду” поповнився двома “МАЗами” і екскаватором-навантажувачем за 9 млн грн

Сумська мерія придбала для комунального підприємства “Шлехрембуд” 3 одиниці техніки: два «МАЗи», укомплектовані піскотрусом, відвалом, щіткою,  та один екскаватор-навантажувач, що має зимовий відвал і фрезу.  Таке оснащення дозволить використовувати техніку взимку як снігоприбиральну, влітку – як навантажувальну.

Мер Олександр Лисенко розповів, що на придбання такої техніки, включаючи навісне обладнання, з міського бюджету спрямували 9 млн грн. Вона не лише зручна та ефективна у використанні, але й дозволяє в 3-4 рази заощаджувати на пально-мастильних матеріалах.

За словами директора комунального підприємства Олександра Вегери, востаннє технікою  підприємство поповнювали у 2002 році, а основна закупівля  була ще у 1990 році.

«Нині на підприємстві близько 100 одиниць старої техніки, яка виконує лише окремі функціональні обов’язки – є техніка для підмітання, посипання, прибирання снігу. 30-40 машин нового зразка, які виконують ці з самі функції, але чотири в одному, повністю б вистачило для забезпечення потреб міста», – зазначив керівник КП «Шляхрембуд».

Як повідомляє інформаційний портал Сумської міської ради, уже розпочато роботи з капітального ремонту вул. Березовий гай (вул. Менжинського). За допомогою 2 одиниць нової техніки, яка вже вчора вийшла на лінії, було вивезено більше 600 т щебеню. Для виконання такого завдання необхідно було б щонайменше 5 старих машин.

DSC05075 DSC05077DSC05072