“Багато говоримо про інклюзію, але на практиці все не так” – нардеп Ігор Молоток про важливість підтримки інклюзивних закладів освіти

Напередодні нового навчального року народний депутат України Ігор Молоток зустрівся з колективом та батьками Шосткинської спеціальної школи №10.
“Це особлива школа, не така, як всі. А тому, на моє власне переконання, і уваги потребує найбільше.
Ми багато говоримо про інклюзію, але на практиці я бачу, як дітки з особливими потребами щодня вимушені долати нездоланні бар’єри і у фізичному, і у психологічному планах.
Дякую колективу школи, який попри все навчає особливих дітей і готує їх до самостійного життя. Дякую батькам, які часто беруть на себе обов’язки держави, допомагаючи дітям соціалізуватися і обрати свій шлях у житті”, – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.
Цьогоріч за сприяння Ігоря Молотка вдалося залучити 10 млн. грн., які підуть на підготовку закладів освіти Сумщини до нового навчального року. А для школи №10 у депутата був додатковий подарунок – сертифікат на придбання оргхтехніки.
“Впевнений, що це допоможе удосконалити навчальний процес, зробити його більш насиченим та цікавим”, – говорить нардеп.
Також, за словами депутата, у найближчих планах –  побудова альтанки для занять на свіжому повітрі та спортивного майданчинку.