Багатодітна родина з Сумщини, що постраждала від пожежі, отримала нове житло

За словами заступниці голови Сумської ОДА Вікторії Медвідь, нове житло для сім’ї придбане за кошти спонсорів. Облдержадміністрація, зі свого боку, розгляне можливість виділити матеріальну допомогу родині на покращення житлових умов. Це питання піднімуть на першому в новому році засіданні робочої групи з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, що родину Буханець із Коровинців нещодавно спіткала страшна біда – внаслідок пожежі згоріла їхня оселя і все майно. Без житла, коштів, документів, одягу і будь-яких засобів для існування залишилася велика родина – 14 дітей та 9 дорослих.

На горе відгукнулися всі небайдужі не лише із села, а й із району та області. Був організований збір всього необхідного, щоб підтримати родину. Люди, колективи та підприємці активно долучилися до організації допомоги погорільцям, ділилися необхідними речами – від продуктів харчування до одягу, речей повсякденного вжитку та побутової техніки. Зокрема, громадська організація «Дар» забезпечила сім’ю меблями: ліжками, столами, стільцями, партами тощо.

Наразі родина забезпечена всім необхідним для існування, освоюється в новому будинку. Діти відвідують навчальні заклади, ведеться робота з відновлення документів.