Батьки школярів молодших класів у Сумах можуть самостійно обрати форму навчання для своєї дитини – ексклюзивне інтерв’ю міського голови на СТС

Учні 1–4 класів сумських шкіл зможуть відвідувати школи з 17 листопада. Таке рішення ухвалила сумська комісія з ТЕБ та НС. Втім, за бажанням батьків, діти можуть продовжувати навчатися вдома.

Про це повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко в ексклюзивному інтерв’ю журналісту телеканалу СТС.

У багатьох сумчан одразу виникло питання, чому саме з середи 17 листопада, а не, скажімо, з понеділка?

Рішення приймали, аналізуючи ситуацію в місті, говорить очільник Сум:

 «Якщо у вівторок у нас було нових випадків захворювання більше, аніж тих, хто одужав, то вже станом на вчора 279 нових випадків, а одужало 368 людей. Для того, щоб закріпити цей результат, нам треба ще 5 днів, щоб стабілізувати ситуацію».

Тож вже 17 листопада учні 1-4 класів у Сумах повертаються за парти. Втім, батьки можуть обирати форму навчання для своїх дітей, говорить Олександр Лисенко:

«Ви можете все ж таки скористуватися дистанційним навчанням і залишити дитину вдома, якщо ви проти. Це стосується кожного з батьків, кожної родини. Якщо ви не погоджуєтеся, щоб ваша дитина йшла до школи, ви можете звернутися до класного керівника, до директора, ви можете залишитися вдома».

Детальніше – у вечірніх новинах на СТС.