Безробітним Сумщини в основному пропонують торгувати та обслуговувати

У Сумській області для осіб, що втратили роботу, центр зайнятості найчастіше пропонує працевлаштування у сфері торгівлі. Про це повідомили у Сумській обласній службі зайнятості.

“За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався у сфері торгівлі та послуг (21,1% від загальної кількості заявлених вакансій працівників), робітників обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (19,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом (17,3%), найпростіші професії (11,5%), професіоналів (7,4%), фахівців (6,9%), на керівників, менеджерів (6,2%). Найнижчий попит спостерігався на технічних службовців (2,6%)”, – йдеться у повідомленні.

Пропозиції на ринку праці: від сфери торгівлі та послуг (17,4% від загальної кількості заявлених вакансій працівників), найпростіші професії (16,5%), робітників обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,7%), на керівників, менеджерів (12%), фахівців (11,2%), кваліфікованих робітників з інструментом (9,3%), професіоналів (8,3%). Найменше пропозиції робочої сили спостерігалося від кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства (3,5%).