Бійці тероборони пригнали до Сум покинуту російську бронетехніку: танк, ЗІЛ та КамАЗ

Техніку, яку доставили в Суми бійці тероборони 2 березня, покинули російські військові. За словами одного з чоловіків, танк росіяни перед цим замінували.

Олександр — боєць тероборони із Сум — розповідає:

“Рускіє залишили сюрприз — загнали у ствол фугас. Тобто людина недосвічена автоматом дозаганяє снаряд — і танку зносить башню”.

Танк знайшли напередодні неподалік від Краснопілля. Українські воїни зірвали ворожий триколор, замість нього підняли український прапор.

“Позбирали людей, хто служив у танкових військах, водіїв. Ми приїхали, скооперувалися з місцевими, витягли акумулятори, повезли додому на зарядку. На фарі танку напис – 2014-го року. З боєкомплектом, у ньому була солярка, комп’ютери, тепловізори, “нічники»”, усе!”, – каже Олександр.

Окрім танка, на тій же місцевості знайшли ЗІЛ та КамАЗ. Машини, говорить чоловік, також кинули росіяни.

Наразі вся техніка в Сумах. Її використовуватимуть для захисту Сум від російських військ. Чоловік додав: не треба палити покинуту ворожу техніку, вона вкрай необхідна сумським бійцям.


За інформацією Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, на Сумщині російські військові мінують кинуту техніку!


28 лютого в районі Штепівки після спроби проникнути в покинуту бойову машину загинув місцевий мешканець.

Без необхідності не намагайтеся проникнути до покинутої ворожої техніки та не торкайтесь залишених російськими військовими речей!

suspilne.media