Біля “Укрпошти” в Сумах зібралася величезна черга з літніх людей

Сьогодні, 19 червня, в центрі Сум утворилася величезна черга біля відділення «Укрпошти». Фотографію зробив сумчанин Максим Ольховик. Судячи з усього, в черзі пенсіонери, які раптом все одночасно вирішили оплатити сьогодні комуналку, пише odindoma.sumy.ua.

Що стосується черги, в «Укрпошті» пояснили, що в центральному відділенні 40000 (Воскресенська, 13) проводяться роботи по заміні обладнання електропостачання, тому клієнти перейшли до 40030.

“Вийшло з ладу важливе обладнання, “Обленерго” пішло нам назустріч і в максимально короткий термін організувало заміну обладнання. Це маленькі жертви, бо був ризик відключення 40000-го відділення на цілий тиждень … Організовано підвіз води”, – написав представник компанії Марк Слободенюк.

Слід також зазначити, що раніше у відділеннях «Укрпошти» в Сумах було дві черги. Одна – ті, хто хотів оплатити послуги ЖКГ, і інша – на відправку або отримання листів, бандеролей і т.п. Але з недавнього часу черга одна! Тепер, якщо ви хочете отримати бандероль, то вам доведеться вистояти таку ось чергу, як на цьому фото.

На жаль, це підтвердив керівник Сумської дирекції «Укрпошти» Ігор Сумарока. За його словами, зміни з виділенням окремого вікна – це була їх ініціатива, яка впроваджувалася локально.

«Намагаємося ввести на постійній основі, щоб було виділено вікно. Ми це робили не за правилами компанії, а для зручності клієнтів. І не скрізь. Я знаю, що незручно, але поки можемо в деяких відділеннях «на ручнику», – написав  Ігор Сумарока.