Бійців спецпідрозділу поліції «Суми» нагородили за службу державі

43

За відмінне виконання в зоні проведення АТО поставлених завдань шість бійців роти патрульної служби поліції отримали відомчі медалі «За службу державі». Вручив відзнаки працівникам поліції заступник начальника ГУНП Володимир Бабич, який привітав бійців роти під час проведення чергової ротації.

Зустрічали полісменів, котрі в рамках двомісячної ротації поверталися зі службового відрядження в зоні АТО, їх рідні, друзі, колеги та керівники. Але найбільшої радості та щасливих емоцій отримали від повернення своїх батьків саме діти. Зовсім маленькі та вже досить дорослі підлітки щиро та сердечно обіймали татусів. Малеча дуже неохоче відпускала їх на шикування, що мало відбутися відразу після прибуття. 

47

48
Проте на спецпризначенців очікувала ще одна приємна несподіванка. Заступник начальника ГУНП Володимир Бабич, вітаючи їх з успішним виконанням поставлених бойових завдань, вручив шістьом бійцям відомчі нагороди «За службу державі». 

44

За словами заступника командира роти «Суми» Миколи Графова, сумські полісмени зі своїми обов‘язками в зоні проведення АТО справились на «відмінно».

«Ми несли службу на блок-постах, перевіряли транспортні засоби, відпрацьовували населені пункти, встановлювали факти незаконного зберігання зброї, виявляли незаконні збройні формування, підтримували порядок та спокій на вулицях населених пунктів, – говорить він. – Специфіка служби досить складна, оскільки цілодобово впродовж двох місяців довелось працювати майже на лінії розмежування. Звісно, було нелегко, але ми справились».

Самі бійці говорять: найбільше, чого вони очікували протягом всього цього часу, так це зустрічі з рідними. 

«Дуже не вистачало чоловіка, вся родина за ним скучала, чекала, – каже дружина одного з полісменів, Катерина Чернетченко. – Важко, але діти не давали опускати руки. Я розумію, наскільки потрібна така робота, і що потрібно миритися зі специфікою служби наших чоловіків. Що ж, будемо їх чекати…» Її підтримує дружина іншого бійця, Людмила Копил: «Ми надзвичайно сьогодні раді нашому чоловіку й татку, і сподіваємося, звичайно, на краще. І бажаємо іншим дочекатися своїх чоловіків з вірою та надією, щоб наші захисники знали: їх завжди чекають вдома, і кожну хвилину про них тут думають, і, звичайно, люблять».

46

45

Після короткого відпочинку, який надається особовому складу для відновлення сил в колі родини, працівники роти будуть залучені на заходи по охороні публічного спокою на вулицях обласного центру та громадського порядку під час масових заходів. А через два місяці спецпризначенці знову вирушать на схід країни, аби змінити на бойовому посту своїх колег та товаришів.