Благодійний вечір «Час дарувати» від телеканалу СТС зібрав меценатів з усієї Сумщини

«Час дарувати» – під такою назвою напередодні Дня святого Миколая у сумській «Романтиці» відбувся благодійний вечір, організований телеканалом СТС за підтримки Сумської ОДА.

Час дарувати посмішки й новорічні сюрпризи, компліменти й вітання,  але найголовніше – час дарувати надію та шанс на одужання дітям, які цього потребують.

Головна мета дійства – зібрати кошти для того, щоб допомогти відділенню інтенсивної терапії новонароджених Сумської обласної дитячої  клінічної лікарні у придбанні церебрального оксиметру.

Цей апарат, за словами медиків, у комплексі тотальної гіпотермії допомагає рятувати життя і здоров’я новонароджених, запобігаючи появі ДЦП.

Захід, ініціатором якого став телеканал СТС, пройшов за підтримки Сумської обласної державної адміністрації.

«У новорічні свята нас усіх об’єднала спільна мета – і ми, команда СТС, раді, що кожен із присутніх знайшов час, аби підтримати Сумську обласну дитячу лікарню та подарувати дітям шанс на здорове та повноцінне життя.

Зараз до нашої ініціативи долучається уся Сумщина, профспілки, підприємці, просто небайдужі жителі області. Долучайтеся і ви! Сподіваємося, протягом січня нам вдасться зібрати необхідну суму коштів, а це 980 тис грн.», – говорить директорка телеканалу СТС Любов Карпенко.

Для того, щоб зібрати якомога більше коштів, крім благодійних внесків, ще був проведений аукціон. Організатори заздалегідь підготували 12 адресних лотів, за які змагалися учасники в залі.

 

Набір художника від магазину «Лібраріум» для Даші Безкостої, абонемент на відвідування розважального центру «Factoria» і справжній кролевецький тканий рушник для великої родини Мінченків, де виховують прийомних діток, абонементи на сезон до басейну СумДУ для родини Іванових, сертифікат на запис пісні в студії «Green records» для юної співачки, абонемент на відвідування розважальної зони центру «Crazy Land» для родини Конєвих, річний абонемент на відвідування Національного академічного театру драми та музичної комедії ім. Щепкіна для творчої родини Володимира Іванова, Тетяни Лістунової та їхніх діток, курс реабілітації в центрі «Віднова» для Ані Єрмакової, річний абонемент до спортивного клубу «B-tone» дл юного спортсмена Дані Артеменка, сертифікат на покупку взуття в магазині «Престиж», набір дитячих розвиваючих іграшок від магазину «Маленький Сократ» та «Будинку іграшок» для великої родини Стешенків, солодкі смачні  подарунки для усіх творчих колективів, учасників сьогоднішнього вечора – вихованців обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від Державного навчального закладу “Сумське міжрегіональне вище професійне училище” та Шосткинського центру профтехосвіти, запис передачі про вихованців дитячого будинку для того, аби знайти їм наставників, від телекомпанії СТС та боксерські рукавички з автографом абсолютного чемпіону світу з боксу Олександра Усика для юного боксера Миколи Фисенка – такими були лоти, за які змагалися учасники.

Усі лоти аукціону партнери надали абсолютно безкоштовно.

Також партнерами стали рекламно-виробнича агенція Bingo та мережа магазинів “Наш супермаркет”.

Зібрані під час заходу гроші підуть на придбання церебрального оксиметру для відділення інтенсивної терапії новонароджених Сумської обласної дитячої  клінічної лікарні.

За словами організаторів, акція була успішною, тож традиція благодійних вечорів від СТС продовжуватиметься й надалі.

До речі, переглянути Перший благодійний вечір Телеканалу СТС «Час дарувати» можна буде у новорічні свята.