Будівництво спорткомплексу «Н2О-Maxi» у Тростянці йде швидкими темпами

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Тростянецькій громаді здійснюється будівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-Maxi».

«Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» це буде найпотужніший спортивний комплекс у Сумській області, − зазначив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький. − Планується, що цей комплекс включатиме в себе блок із критими басейнами, трибунами, блок з універсальним ігровим залом для гри в волейбол, баскетбол, гандбол, міні-футбол, блок з боксерською, тренажерними залами, залами для заняття важкою атлетикою, гирьовим спортом тощо. Сумщина славиться своїми спортсменами, ми маємо своїх легенд спорту та перспективну молодь. А цей комплекс зможе забезпечити проведення змагань на високому рівні».

Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 260 млн грн. Фінансування у 2021 році здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та коштів міського бюджету.

Станом на сьогодні вже проведені земляні роботи, придбані будівельні матеріали, виготовлені каркаси паль, майже завершено улаштування буроін’єкційних паль, паралельно йдуть процеси улаштування ростверків та фундаментів.