Через погану погоду на Білопільщині без світла залишились 31 населений пункт

Негода, що днями пронеслася країною, не лише здивувала та налякала жителів населених пунктів, але й завдала неабияких незручностей та наробила лиха. Як результат – чимало міст і сіл залишилися без водопостачання та електроенергії, повідомляє bilopillia.city.

Працівникам комунальних служб також додалося роботи: наступного дня після сильних злив, граду та шквального вітру, їм довелося прибирати наслідки стихії. Як повідомила прес-секретар АТ “Сумитобленерго” Олена Закревська, у середу, 16 червня, без електроенергії тимчасово залишились жителі 31 населеного пункту Білопільщини.

Причиною знеструмлення стали гроза і шквальні пориви вітру та, як наслідок, обрив проводів при падінні дерев і гілок. Аварійно довелося відключати 15 ліній електропередачі напругою 10 кВ та 134 трансформаторні підстанції. До ліквідації наслідків негоди були задіяні бригади обленерго. Наразі розподіл електроенергії на Білопільщині відновлено.

Вирувала негода і у Ворожбі. Як розповів заступник Ворожбянського міського голови Роман Куценко, зливи та шквальний вітер знеструмили частину міста. Аварійні бригади обленерго працювали над усуненням наслідків у посиленому режимі.