Через суцільну темряву та хащі: як сумські школярі повертаються з уроків?

Через суцільну темряву та хащі. Так учні школи №29, що на Заливній, повертаються додому після уроків. До редакції телекомпанії неодноразово зверталися стурбовані батьки не лише цієї школи. Наша Ірина Коплик спробувала знайти дорогу зі школи крізь темряву. Подробиці від неї.

Заняття у деяких класах 29-ї школи тривають до сьомої години вечора. А от після їх завершення у найсміливіших школярів починається квест – як дістатися додому через калюжі та темряву. Усі інші просто чекають, поки зі школи їх заберуть батьки.

 «Забирають, а які діти й самі йдуть. Освітлення немає отуди вниз до річки, діти йдуть, а там темрява. Тут хоч трохи є на праву сторону, а на ліву сторону взагалі немає освітлення. Це небезпечно, тому що кущі он всюди, і п’янички ходять», – розповідає Надія Ткаченко, сумчанка.

Уже за декілька метрів від школи – суцільна темрява, у якій ледве можна розгледіти калюжі, людей, що йдуть поряд, та бродячих тварин.

Вздовж дороги по вулиці Заливній – лише поодинокі електроопори, та і вони без ліхтарів. Освітлення з’являється аж поблизу будинку №11 – це за пів кілометра від школи. У «Міськсвітлі» повідомляють, що до робіт стануть лише після того, якщо отримають доручення департаменту інфраструктури.

 «Департамент ставить план робіт, якщо такий є по капітальним роботам і виконуються роботи. Минулого року цього взагалі не було, в цьому році також не буде, мені здається. Заявку ніхто не давав, не звертався», – розповів Едуард Велитченко, директор КП «Міськсвітло».

Проте поки що заявок до підприємства не надходило, відтак діти й батьки і далі ходять темною вулицею.

Чого не видно в темряві, дивіться в сюжеті: