Чому не оголошують тендер на реконструкцію мереж на площі Незалежності у Сумах

Тендер на реконструкцію теплових, водопровідних та каналізаційних мереж на площі Незалежності в Сумах не оголосять, поки не приймуть бюджет на 2022 рік.

Про це пише Суспільне з осиланням на слова директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Олександра Журби.

“Новий тендер буде подаватись, якщо будуть кошти в бюджеті. Це вже після затвердження бюджету. Просили грошей, ми відправляли у фіндепартамент листи з пропозиціями. Ми ж оголошували тоді. А коли тепер будуть гроші, зараз не зрозуміло”, – зазначив Журба.

Один тендер на реконструкцію мереж вже оголошували 20 грудня 2021 року. Однак він не відбувся, бо не вистачило учасників. За виконання робіт пропонували 28,3 млн грн. Свою пропозицію щодо участі в тендері подало тільки одне підприємство, а потрібно – щонайменше два. ТОВ “Укрбудпроєкт-реконструкція” запропонувало за ці роботи на мільйон менше від очікуваної вартості.


  • Затверджувати бюджет на цей рік депутати мають на наступній сесії міськради, яка запланована на 17 січня. Заміна мереж на площі Незалежності має стати першим етапом у плані загальної реконструкції площі.

  • Конкурс на проєкт реконструкції планує організувати обласна адміністрація. Як сказав очільник області Дмитро Живицький на спеціально скликаній пресконференції 28 грудня, конкурс і його організація обійдуться у близько два мільйони гривень. Для цього шукають інвесторів.