Чому слова міського голови Сум – «обіцянки-цяцянки»?

Сумчани, які щодня водять своїх діток  у ДНЗ «Посмішка», що на Лучанській,  скаржаться на стан дороги. Дійти чи доїхати до садочка, який спеціалізується на корекційно-реабілітаційній роботі, – ще те випробування.

«У дитини проблеми з ніжками, зверніть увагу, що йде вона по цих ямах, які оминути нереально. Це навантаження на ніжки. Влада нічого не робить, абсолютно нічого. Це неможливо об’їхати, тому доводиться йти на 15 хвилин довше, щоб дістатися з дитиною до садочку», – говорить сумчанка Христина.

Сумчани, які живуть на цій вулиці, і батьки вихованців «Посмішки» зверталися, куди тільки могли, дійшли й до міського голови Сум.

 «Коли вибирали його у 2014 році, він обіцяв нам зробити дорогу, минуло вже 5 років, обіцянки лишилися обіцянками», – каже Олександр, сумчанин.

Чому ж міський голова не виконав свою обіцянку – дізнатися не вдалося, за інформацією його прес-служби, він у відпустці, а на дзвінки не відповідає. В управлінні капітального будівництва та дорожнього господарства сказали, що на цей рік ремонт дороги на Лучанській не передбачений, а розпорядником коштів наразі є департамент інфраструктури. Новий виконуючий обов’язки директора виявився солідарним з очільником міста і теж весь день ігнорував дзвінки.

Галіна Корявко