​​Чи можна повернути товар, якщо чек не зберігся?

Поговоримо про хороші звички споживачів. Зберігати касові або товарні чеки – одна з них.

Згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» товар належної якості можна обміняти, якщо у вас є розрахунковий документ, виданий разом із проданим товаром.

Але навіть якщо ви не берете чеків або чек про останню покупку не зберігся, повернути товар у магазин все одно можна.

Для цього напишіть заяву про отримання копії товарного чека на ім’я директора магазину. Магазини, що використовують розрахунково-касові апарати, зобов’язані зберігати стрічки з даними про продаж товарів 3 роки.

Якщо домовитися з адміністрацією не вийшло або чек не вдалося знайти, ви можете затребувати запис з камер спостереження. І надати це як доказ, але вже в суді.

Джерело: ckp.in.ua