Чи справжні у лицаря обладунки та яка їх вага? Відповідає учасник битви на “Старій фортеці”

Битва битвою, але ж і лицарям доводиться брати тайм-аут, щоби трохи перепочити перед черговим виступом та відновити сили.
Лицаря Володимира Костенка, учасника клубу “Таурус”, тростянецькі журналісти спіймали в об’єктив фотокамери під час такого собі короткого релаксу. Молодий чоловік прибув виступати з міста Дніпро. Говорить, що приїздить до Тростянця вже не вперше, і що налаштований сьогодні тільки на перемогу.
Та підішли вони до цього бравого лицаря не просто познайомитися, а й дістати відповідь на запитання, яке саме по собі щороку перед “Старою Фортецею” цікавить тисячі людей: яка вага усіх тих лицарських обладунків та холодної зброї? Та чи зі справжньої сталі усе те виготовлено, у чому виходять битися лицарі?
“Вага моїх обладунків – біля 30 кг. А сам меч важить майже 2. Звісно, доводиться, постійно тримати себе у добрій фізичній формі, щоби потім вийти на ристалище у такому от залізному вбранні. Так, усе справжнє, ніякої бутафорії. Це сталь та титан. Потрібно кілька місяців нашим майстрам, щоби якісно виготовити один такий боєкомплект, – говорить боєць.