Чи задоволені сумчани розділенням зупинок для автобусів та тролейбусів?

Окремі зупинки для автобусів та тролейбусів. Нещодавно у Сумах розділили місця висадки пасажирів комунального транспорту. Зокрема, нововведення стосується вулиці Набережна річки Стрілка. 

Починаючи з 18 лютого, на вулиці Набережна річки Стрілка в бік Курського проспекту змінили зупинки громадського транспорту. Відтак, пасажирів комунальних автобусів №51А, 57А, 58А, 62, 64 та 64А висаджують біля «Велосалону», а зупинку для тролейбусів зробили біля магазину «М’ясний». Переважна більшість містян таким нововведенням задоволені.

Сумчани говорять: після того, як зупинки розділили, стало набагато зручніше, адже тепер в одному місці збирається не так багато людей.

Як повідомляють на сайті міськради, такі зміни у розмежуванні зупинок відбулися в рамках відповідного «Проєкту з розміщення зупинок громадського транспорту». Втім чи відокремлюватимуть ще десь місця висадки пасажирів у Сумах, невідомо. Коментувати цю тему профільні структури міськради відмовились, посилаючись один на одного. Тож будьте уважні та завчасно плануйте свої поїздки.

А більше подробиць – у нашому сюжеті: