Чистий четвер від ЦДМ: активісти прибрали сходинки біля МЦ «Романтика»

Активні сумчани прибирали сходинки біля МЦ «Романтика». Екозахід організував Центр дозвілля молоді у рамках молодіжного тижня «Youth Week».

До Дня молоді небайдужі сумчани прибрали сходинки біля “Романтики”. Активісти зібрали торішнє листя та побутове сміття, яке залишили після себе сумчани. Як розповідають організатори, це вже третя акція з очищення сходинок Романтики:

«Це вже третя екологічна акція, яку ми проводимо на цій локації, скоріш за все, це стане традицією центра дозвілля молоді. Надзвичайно круто, що до участі долучається чимало молоді, а саме небайдужої молоді. Тому безмежно вдячні пересічним містянам за допомогу. Сподіваємось, що пандемія коронавірусу незабаром піде на спад, і, як і раніше, ми зможемо тут проводити квартирники та розважальні заходи для юного покоління міста».

Долучайтесь до майбутніх акцій від Центру дозвілля молоді та не будьте байдужими! Чистота та краса міста залежить не лише від комунальних служб, а, насамперед, від нашої відповідальності. Давайте дбати про навколишнє середовище разом.

Марина Тищенко