Центр екстреної медичної допомоги у Сумах отримав нового керівника

30 грудня 2021 року у конференцзалі комунального некомерційного підприємства «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбулася нарада з нагоди представлення колективу нового очільника підприємства.

Про це інформує пресслужба Сумської обласної ради.

Ним став колишній очільник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко.

Ситуація у службі екстреної медицини Сергію Бутенку знайома з 2014 року. Його плідна співпраця з Анатолієм Александренком сприяла вирішенню численних проблем: проведення реконструкції адміністративної будівлі, створення діагностичного телеметричного консультативного кабінету «Юнет», введення в дію сучасного диспетчерського управління, здійснення капітальних ремонтів у пунктах постійного базування бригад Е(Ш)МД, придбання санітарного спецавтотранспорту тощо.

Новопризначений керівник запевнив, що усі добрі напрацювання і в майбутньому будуть підтримуватись і розвиватись. Сергій Бутенко виділив основні пріоритети в діяльності Центру: підвищення якості надання екстреної медичної допомоги населенню; постійне навчання медичних працівників і спорудження в майбутньому сучасного навчально-тренувального центру; тісна співпраця з профспілковою організацією, захист прав кожного працівника; максимальне оновлення до кінця 2022 року автопарку; зміцнення матеріально-технічної бази у кожному структурному підрозділі Центру.

Насамкінець Сергій Бутенко сказав:

«Я не планую кадрових потрясінь. Я людина демократична, але демократію не можна плутати з хаосом. Я за порядок і дисципліну. Будемо разом, заручившись підтримкою влади, працювати на основний результат – врятовані життя та здоров’я наших людей».

SP