Де українці зможуть відпочивати влітку?

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу презентував інтерактивну мапу з інформацією про дозволи та обмеження в’їзду до країн під час пандемії коронавірусу.

Міністерство закордонних справ з 22 червня запускає інтерактивну карту, на якій українці зможуть дізнатись всю необхідну інформацію про поїздки за кордон. Мапа має два розділи: правила транзитного проїзду та правила в’їзду за кордон для громадян України.

Різні кольори допоможуть українцям визначити, чи дозволений перетин, чи ні. Помаранчевий означає, що в’їзд заборонений, жовтий — дозволений з посвідками, зелений — дозволений всім. Також, кольори показують правила транзитного перетину: рожевий колір — транзит заборонений, жовтий — можливий за певних умов, зелений — дозволений без обмежень.

Дані на мапі регулярно оновлюватимуть посольства України в різних країнах. Її підтримуватимуть до тих пір, поки у світі залишатимуться обмеження, пов’язані з пандемією.

«Запущена у тестовому режимі. Передбачається, що зараз багато людей будуть (заходити — ред.). Якщо будуть провисання, поставтеся з розумінням», — закликав міністр.

Слідкуйте за новинами на офіційних сайтах і не забувайте дотримуватись правил індивідуального захисту під час подорожей. А для тих, хто цього року не планує знайомитись з європейськими країнами, пропонуємо підбірку цікавих місць Сумщини.

Марина Тищенко