Депутат Пилипейко влаштовує для дітей із інвалідністю екскурсію до кінного клубу

На прохання керівництва «Шосткинського районного реабілітаційного центру змішаного типу для дітей-інвалідів» депутат облради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко організує  поїздку вихованців закладу до кінно-спортивного клубу, що у селі Дібрівка.

Для понад двадцяти маленьких гостей, які невдовзі завітають до клубу, планується  насичена програма  – розповіді про породи коней, годування тварин із рук і, звичайно ж, можливість покататися верхи.

«Дітям з обмеженими можливостями здоров’я необхідна увага і турбота. Тому сподіваюся, що після поїздки до кінного клубу вихованці центру отримають позитивні емоції, які підуть на користь їхньому здоров’ю», – сказав Володимир Пилипейко.

Зазначимо, що організація екскурсії – не перша добра справа депутата обласної ради. Володимир Пилипейко постійно надає допомогу тим, хто до нього звертається. Так,  «Організація переселенців «Потрібні Люди» надіслала вдячність за підтримку народним обранцем сімей вимушених переселенців у процесі їх адаптації в новому середовищі.

«Кролевецький реабілітаційний центр соціальної реабілітаціїї дітей-інвалідів» мав можливість привезти на екскурсію до кінно-спортивного клубу своїх вихованців, де з дітьми були проведені заняття методом іпотерапії.

13393133_1075942082465111_1151284795_n