Депутат Стрельченко обурений, що міська влада відхрещується від проблем городян

На свої звернення щодо незадовільного стану дитячого майданчика та відлову бродячих собак депутат отримав банальні чиновницькі відписки. Таким чином, каже, влада засвідчила свою повну бездіяльність та неефективність.

«Міська влада у нас існує тільки на екранах телебачення. Принаймні, таке враження складається кожного разу, коли діло доходить до вирішення проблем. Від імені жителів міста направив до пана Лисенка звернення. Результат виявився очевидним – допомоги не варто чекати», – зазначив голова фракції Опозиційного блоку в облраді Олександр Стрельченко.

скачанные файлы

Він нагадав, що перше депутатське звернення стосувалось незадовільного стану дитячого майданчика по вул. Інтернаціоналістів, 25, зокрема, люди просили або оновити його, або демонтувати, щоб не наражати дітей на небезпеку. Міська ж влада не побачила тут проблеми й вказала, що це питання до житлово-будівельного кооперативу, який має за свої кошти приводити майданчик до ладу.

Друга проблема, яка також не знайшла підтримки у влади, – ситуація з бродячими собаками по вул. І.Сірка, №12;16;14. Міська влада чорним по білому написала, що на теперішній час вона не має можливостей суттєво вплинути на ситуацію.

«Обурений таким ставленням влади до проблем людей, яка ще зовсім нещодавно обіцяла працювати та допомагати. Виходить, що у мера Лисенка та його біло-сердечної команди слова розходяться з вчинками. А для тих, хто взяв на себе відповідальність за життєдіяльність міста та проблеми городян, це є неприпустимим», – заявив політик.