Депутати Тростянецької райради звільнили редактора комунальної газети

На позачерговій сесії Тростянецької районної ради одним із питань був звіт депутатської комісії з перевірки діяльності редакції газети “Новини Тростянеччини” за 2014-2015 роки.

Звіт, за словами головного редактора Павла Зленка, йому був вручений зранку, у день проведення сесії, а в редакцію він надійшов напередодні ввечорі. “Фактично не було часу навіть на ознайомлення з 14 сторінками висновків роботи комісії, в якій багато цифр, різних тлумачень. Від редакції навіть не вимагали пояснень до звіту, заперечень, як зазвичай буває”, – говорить Павло Зленко.

Редактор стверджує, що до питання перевірки комісія підійшла упереджено, однобоко і з єдиною метою: аби завершити розпочатий ще в лютому процес дискредитації редакції, звільнення редактора і зупинення процесу реформування комунального ЗМІ. “По суті депутати сказали “стоп” роздержавленню газети і свободі слова в районі”, – стверджує вже екс-керівник видання.

За звільнення Павла Зленка проголосували 20 депутатів із 27 присутніх. Він говорить, що після отримання протоколу буде оскаржувати рішення сесії в суді.

Джерело everyday.sumy.ua