Депутатська комісія в Сумах шукала 52 млн. бюджетних коштів, але так і не знайшла

Депутатська транспортна комісія шукала і не знайшла 52 млн. грн. бюджетних коштів, відвідавши Сумське КП «Електроавтотранс».

На що витрачені 52 млн. грн., виділених минулого року Сумському КП «Електроавтотранс»,  дізнавалися вчора члени депутатської транспортної  комісії і громадської ради з питань транспорту під час відвідування підприємства.

Директор Віталій Однорог під час екскурсії продемонстрував їм декілька відремонтованих приміщень, підкресливши, що на це не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. На що ж пішли тоді бюджетні гроші, члени комісії і громадської ради  відповіді так і не отримали, тому вимагають від керівника КП детального звіту.

На думку голови громадської ради з питань транспорту Володимира Ведмєдєва, вчорашня екскурсія – звичайна показуха.

«Співпраці керівництва «Електроавтотрансу немає ні з громадськістю,  ні навіть з депутатським корпусом, – говорить він. –  Депутати не мають жодного впливу на це підприємство.  Кошти виділяються величезні, а використовуються абсолютно неефективно».

Тож детальні відповіді на свої запитання депутати і активісти тепер сподіваються почути від Віталія Однорога на засіданні транспортної комісії наступного тижня.

Джерело: xpress.sumy.ua