Депутати Тростянецької міської ради відстоюють інтереси громади

Нова модель адміністративно-територіального устрою базового рівня Сумської області, яку цими днями затвердила робоча група Сумської ОДА, не знайшла підтримки у депутатів Тростянецької міської ради.

Депутатський корпус Тростянецької міської ради також категорично не згоден з тим, що Тростянецьку міську лікарню не включили до переліку опорних закладів охорони здоров’я Сумської області, про що свідчить лист Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2019 р. щодо погодження опорних закладів охорони здоров’я у Сумській області, повідомляють на сторінці Тростянецької міської ради.

Тож на черговому пленарному сесійному засіданні Тростянецької міської ради, яке пройшло під головуванням Юрія Бови, очільника громади, депутати вирішили відстоювати на обласному та державному рівнях інтереси Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади – найуспішнішої територіальної громади Сумщини. Керуючись конкретними фактами, депутати ухвалили такі рішення:

☑️направити звернення депутатів Тростянецької міської ради до Президента України та Міністерства розвитку громад та територій України щодо недопущення порушення норм Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Постанови Кабінету Міністрів України № 214 від 08.04.2015 року при внесенні змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2015 року № 100-1-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Сумської області» в частині виключення Люджанської, Криничанської та Білківської сільських рад Тростянецького району Сумської області з Перспективного плану формування Тростянецької міської ОТГ.

☑️Направити звернення депутатів Тростянецької міської ради до Міністерства охорони здоров’я України, Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації щодо розгляду питання включення КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР до переліку опорних закладів охорони здоров’я Сумської області.