Директор комунального підприємства, атовець Володимир Лаврик побив свою підлеглу

Володимир Лаврик, який очолює Спілку ветеранів АТО Сумщини та більше року є директором КП “Зеленбуд”, шокував історією – побиттям своєї працівниці. Ольга працює на підприємстві бухгалтером. Після робочого дня вона опинилася у лікарні.

Підійшов директор, ніщо не передбачало біди. Він мене спитав, чому я заважаю працювати дівчатам. Я відповіла: я не заважаю. Потім він стукнув мене по голові, посміявся. Каже: ти почервоніла, значить совість є. Потім розвернувся і пішов. – розповідає Ольга Садовнича,  бухгалтер КП «Зеленбуд»

Відтак, цей удар директора відправив жінку до лікарні, де вона лежить і досі.

3 дні я була на знеболювальному. Голова дуже сильно боліла, шия не повертається в правую сторону, може, це наслідки. Із Володимиром Володимировичем у мене були добрі стосунки, я навіть не очікувала, що він може так вчинити. – розповідає постраждала.

Чому підзвітний Лисенку керівник комунального підприємства вдарив жінку, Ольга так і не зрозуміла. Їй він також нічого не пояснив і навідати підлеглу часу не знайшов.

Натомість журналістам СТС причини своєї поведінки директор комунального підприємства Володимир Лаврик назвати не зміг. Навпаки, від усього відхрещується.

Я її не бив. Я думаю, що якщо там щось сталось, мабуть, то її там питання. Я думаю, ми розберемося в цьому питанні. – коментує директор КП “Зеленбуд” Володимир Лаврик.

Але жінка навіть написала заяву до поліції. Там підтверджують – справі дали хід.

 

Відповідати за свої діяння тепер Володимир Лаврик буде перед законом. До слова, чоловік – голова спілки ветеранів АТО. У Сумах він відстоює інтереси тих, хто побував на Сході, а у своїх офісних кабінетах підіймає руку на жінку.

Це не перший скандал за участі підлеглих міського голови Сум, пов’язаний із знущаннями над людьми. Екс-головного лікаря Охтирської психлікарні, однопартійницю мера, Лілію Неофітну підозрюють у катуванні своїх пацієнтів. Експертиза довела, що п’ятеро хворих померли від пневмонії через жахливу холоднечу у палатах. Молода дівчина загинула із переламаними ребрами і забоями голови, отриманими під час лікування у закладі Неофітної. За фактами катування головлікарку помістили у слідчий ізолятор. Утім, колеги із «Батьківщини» зробили все, щоб витягнути Лілію Неофітну з-за грат – зараз вона під домашнім арештом.