Директор Сумського обласного центру зайнятості зробив заяву щодо 5000 доларів США, отриманих співробітницею для передачі у міськраду

Podlesnyiy

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний зробив заяву щодо затримання співробітниці центру при отриманні хабара у валюті, для подальшої передачі посадовцям Сумської міськради. Заяву оприлюднила прес-служба відомства.

“Повідомляю, що 31 березня о 10.01 на сайті Головного управління Національної поліції України в Сумській області з подальшим передруком іншими сайтами оприлюднена інформація про те, що працівниця обласного центру зайнятості в якості посередника отримала 5000 доларів за сприяння у наданні в оренду комунального майна.

З’ясувалося, що подія трапилася 30 березня 2017 року. Фігурант події з 18.03 2013 і по теперішній час перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Подія не має відношення до роботи обласної служби зайнятості та трапилася поза межами приміщення обласного центру зайнятості”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, чиновницю затримали “на гарячому” під Сумською міськрадою. Жінка отримала від місцевого підприємця хабар в сумі 5000 доларів США з метою їх подальшої передачі посадовим особам Сумської міськради. Гроші передбачались для позитивного вирішення питання щодо передачі в оренду комунального майна.