Для сумчан з вадами зору створюють аудіокниги

Читання без обмежень. У Сумах почали записувати аудіокниги, зокрема авторів з Сумщини. Цю ініціативу започаткували Анатолій і Дарія Сасси, представники громадської організації людей з інвалідністю по зору.  Які книги вже доступні для прослуховування та де отримати аудіолітературу?

«Іловайськ» Євгена Положія стала першою аудіокнигою, яку записав Анатолій Сасса.  Над новим проєктом він разом з дружиною та друзями працюють вже місяць.

Текст книг начитують друзі або колеги Анатолія, потім він обробляє і зберігає звукові файли. Анатолій і Дарія мають порушення зору і збирають аудіокниги вже багато років, їхня колекція налічує більше 12 тисяч творів.

Обладнання для запису та обробки звуку закупили за грантові кошти, підтримку надали і благодійники. Створюють аудіокниги у сумській бібліотеці-філії №17, де відкрили читацький клуб «Інфотека».

Отримати аудіокниги можна у 17-тій бібліотеці-філії, де і працюють Анатолій та Дарія. Більшість читачів їхньої аудіобібліотеки – люди з порушеннями зору.

Анатолій і Дарія планують розширювати і розвивати проєкт – записуватимуть не лише книги, але і подкасти та аудіоекскурсії.

Подробиці – у нашому сюжеті: