Для сумських підлітків-правопорушників провели екскурсію до Кадетського корпусу

19 квітня працівники Зарічного та Ковпаківського районних відділів кримінально-виконавчої інспекції м. Суми управління Державної пенітенціарної служби організували екскурсію для неповнолітніх, які перебувають в конфлікти із законом, до Сумського кадетського корпусу ім. І. Г. Харитоненка.

Саме з патріотично-виховною метою запросили до навчального закладу підлітків, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції міста Суми. Діти мали змогу оглянути навчальні класи ліцеїстів, де вони проходять загальноосвітню та військову підготовку, спортивну залу, їдальню, спальні кімнати та кімнати для відпочинку, а також бальну залу, де відбуваються урочисті бали та випускні вечори. Наостанок екскурсанти мали змогу оглянути військову експозицію, що знаходиться на території ліцею-інтернату, де представлена військова техніка першої та другої світових війн, а також зразки бойових одиниць, що знаходяться на озброєнні сучасної Української Армії.

Вражень у відвідувачів було більш, ніж багато. Особливо їх цікавив контраст між тим способом життя, який вони ведуть у повсякденні, та курсантським. І хоча лише двоє з підлітків озвучили бажання вступити до навчального закладу, інші з захопленням та повагою відгукувались про дисциплінованість учнів, а також їх виправку та наполегливість.

Джерело: http://www.kvs.gov.ua/

001