До діяльності сумського клубу “Луна” виникло безліч запитань

Сьогодні, 11 червня, на апаратній нараді в мерії обговорювали вибух у нічному клубі «Луна», який стався вранці в неділю.

Як повідомив начальник сектора Сумського відділення ГУНП в Сумському області Олександр Дідусев, найбільша кількість правопорушень відбувається навколо цього нічного клубу «Луна».

“Керівництво і міської, і Національної поліції в Сумській області зверталося неодноразово до міської ради щодо необхідності змінити режим роботи цього закладу, – запевнив він. – Це дозволяє закон про місцеве самоврядування. Востаннє таке лист було надіслано до міської ради у січні 2018 року за підписом начальника головного управління Національної поліції в Сумській області генерала Миколи Лушпієнка. Ми провели детальний аналіз обстановки навколо як цього клубу, так і інших розважальних закладів міста. Виходячи з цього аналізу, найбільша кількість повідомлень про правопорушення надходить саме з нічного клубу «Луна».

За словами мера Олександра Лисенка, вже готуються матеріали на депутатську комісію і проект рішення на виконком.

“Всього було госпіталізовано 7 осіб, – поділилася в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко. – Двоє з них – у міськлікарню №5. Один після надання допомоги самовільно покинув лікувальний заклад. Один знаходиться на лікуванні, вчора його прооперували. П’ятеро людей в обласній лікарні. Всім надана медична допомога. Стан оцінюється як середній, а тих, хто прооперований, – тяжкий”.

Олександр Лисенко переконаний, що у тому випадку, якщо керівники закладів не можуть забезпечити безпеку відвідувачів, то варто замислитися щодо роботи такого закладу:  “Потрібно перевірити, щоб ми контролювали, що відбувається у закладах, куди люди прийшли відпочивати, а отримали поранення. Я думаю, це також і оперативна робота поліції, і виконком і депутати повинні відреагувати на цю ситуацію. Щоб були порядок і безпека. П’яний же сто відсотків був. Зараз ми можемо регулювати час продажу алкоголю в місті, закон дає нам таке право”.

Джерело: debaty.sumy.ua