До іспиту з іноземної мови на Сумщині не допустили 1 учасника і видалили за порушення 13-х

1 липня для бажаючих вступити на магістратуру відбувся єдиний вступний іспит з іноземної мови. За інформацією Сумського обласного департаменту освіти і науки, для проходження іспиту на знання іноземних мов зареєструвалося 2253 людини. Участь у тестуванні взяли 1875 (83,2%).

Єдиний іспит учасники складали на 6 пунктах тестування – на базі однієї установи професійної передвищої освіти і п’яти вишів Сум.

Всі пункти були забезпечені медичними масками, антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками, пірометрами, пакетами для утилізації використаних масок. Всім – персоналу та учасникам тестування – вимірювалася температура, був організований допуск до пунктів тестування. Через підвищену температуру (більше 37,2) не допустили до іспиту одного учасника (пункт тестування – Сумський державний педуніверситет ім. Макаренка, корпус Б).

На всіх пунктах чергували медпрацівники, представники Національної поліції. Надзвичайних ситуацій і порушень громадського порядку зафіксовано не було. Під час іспиту видалили 13 учасників: 11 – за наявність телефону, 1 – флешки і 1 – навушників.

ВШ