До ремонту дороги біля Верхнього Піщаного долучать аграріїв

Голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко відвідав село Кровне, де ознайомився з дорогами, які потребують поточного ремонту.

«Спільно з Сумською районною радою, ми наразі, робимо все можливе, щоб максимально підготувати села до об’єднання громад: ремонтуємо ФАПи, будинки культури, школи, дитсадочки, але найбільшу увагу, як нам здається, потрібно приділити саме дорогам. Адже коли більшість сіл утворять свої центри у об’єднаних громадах, постане питання, чи комфортно людям добиратися до центрів задля вирішення своїх питань. І аналізуючи на даний момент стан доріг – можу відповісти за них – ні! По деяким дорогам зовсім дістатися нікуди не можливо, особливо в негоду», – підкреслив Геннадій Дорошенко.

Для вирішення цього питання, голова Сумської РДА запропонував відремонтувати дорогу сполученням Верхнє Піщане – Кровне за рахунок співфінансування: районний бюджет, сільська рада, Служба автомобільних доріг, агропідприємства.

«Ми вже провели перемовини щодо співфінансування з керівниками агропідприємств та керівником Служби автомобільних доріг. Уже на наступній сесії Сумської районної ради, яка відбудеться 8 липня, ми запропонуємо депутатам підтримати нашу ініціативу та виділити на ремонт цієї дороги 217 тисяч гривень», – зауважив Геннадій Дорошенко.

За його словами, на цій сесії депутати також будуть розглядати питання щодо виділення близько 3 млн грн на ремонт дороги на території Северинівської сільської ради та северинівського будинку культури. Ще 50 тисяч депутатських коштів, для ямкового ремонту дороги на території села, повинна отримати і Кияницька сільська рада.

IMG_5491